Nakliyat Şirketleri Ankara

Ankara şehirler arası evden eve nakliyat şirketleri Ankara işletmeciliği içinde aralıksız devam ettirdiğimiz çalışmalardandır. Şehirler arası evden eve nakliyat mazimiz eski yıllara dayalı deneyimimiz ile Ankara şehirler arası nakliyat işlerimizi 1990 yılında Ankara’nın Çankaya ilçesinde başlattık.

Verdiğimiz eşya taşımacılığı hizmetleri sıra ile şöyledir. Evden eve nakliyat, asansörlü nakliyat, şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat, olmak üzere dört kategoridendir. 

Ankara nakliyat firmaları arasında sizlere saygı çerçevesinde kusur etmeyen deneyimli ekibimiz ile ambalaj ve paketleme yaparak evden eve nakliyat ev taşıma işlerinizi gönül rahatlığı ile yapmaktayız.

Ankara evden eve nakliyat yaparken irili ufaklı mobilyalarınız kabarcıklı ambalaj naylonları ile sarılır üstüne tekrar sabitlemek için naylon film çekilerek sabitleştirilir ve Ankara nakliyat aracımıza irili ve ufaklı taşınarak araç içinde istifi yapılarak muntazam bir şekilde yerleştirilir.

Elektronik ev eşyalarınız üstüne bir kat naylon film çekilir ve desenli battaniyemiz ile sarılmaktadır. Bardak tabak gibi kırılacak olan vitrin eşyanız üstü kapaklı silindir mika sert fıçılara beyaz kağıtlarla sarılır ve kapakları kapatıldıktan sonra Ankara şehirler arası nakliyat aracımıza taşınmaktadır.

Her türlü ev eşyanız ev taşıma cefakar ekiplerimiz tarafından ayrı ayrı aşamalardan geçtikten sonra Ankara nakliyat aracımıza aktarılmaktadır. Bahsini ettiğimiz evden eve nakliyat konumuzu sadece Ankara evden eve nakliyatta değil hem şehir içi nakliyat olsun hem de şehir dışı nakliyat olsun hepsini de aynı titizliği ve aynı hizmeti Ankara nakliyat firmamız ve Ankara nakliyat ekibimiz ile anlımızın akıyla gurur duyarak Çankaya’da hizmet sunumunu sizlere göstermeye devam edeceğiz. 

Eskiden evden eve nakliyat işlemleri şehirler arası nakliyat mesafeler için çoğunlukla demir yolu tren aracılığı ile yapılırdı. Şehir içi mesafelerde ise, at arabası, kağnı arabası, fayton kışında kızaklar ile daha çok hayvanlara koşulan ağaçtan yapılmış yük arabaları ile ev taşıma ihtiyacını gidermiş oluyorlardı.

Memleketimizde kara yolu hattının yok denecek kadar az olması, olsa da bu yolları kullanacak araçların olmayışı tabii ki de mekanik motorlu araçlar ile evden eve nakliyat yapılmasının önünde en büyük etken ve engeldi.

Ticari ürünlerin kara yolu ile taşınmasını cazip hale getiren en önemli faktörlerden biri kapıdan kapıya tek seferde ulaştırılması ve daha pratik olmasıdır. Aynı zamanda alternatiflerine göre çok daha ekonomik oluşu tercih sebebi olmasını pekiştirmiştir.

Tabii ki de bu durumdan evden eve nakliyat hizmetleri de nasibini almıştır. Ankara evden eve nakliyat firmaları arasında münasip bir seçim yaparsanız eğer yalnız ev eşyalarınızı değil ofis ve büro eşyalarınızı da güvenle Ankara şehir içi nakliyat veya Ankara şehir dışı nakliyat firmaları ile temas kurarak taşıta bilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir