KURUMSAL

Ankara ilinin Çankaya ilçesinde eski yıllardan beri asansörlü evden eve nakliyat, evden eve taşımacılık, asansörlü nakliyat, şehir içi nakliyat ve şehirler arası nakliyat hizmetleri tecrübeli ekip kadroları eşliğinde sigortalı nakliyat güvencesi ile garantili ve kusursuz olarak nakliyat ve taşımacılık hizmetlerini en uygun nakliyat ve taşımacılık fiyatları ile Türkiye geneline çalışmaktayız.

Kaliteli tecrübeli, kusursuz ve sigortalı nakliyat hizmetleri ile çalışan Ankara evden eve nakliyat ve Ankara evden eve taşımacılık firmaları grubu içinde hizmet veren işletmeyiz.

Ankara evden eve nakliyat firma işletmesi grubunda 1990 yılından bu yana hizmet veren Ankara Atakan Nakliyat ismi logosuna sahip unvan ile Ankara’dan tüm Türkiye geneline evden eve nakliyat, evden eve taşımacılık, asansörlü nakliyat ve kurumsal nakliyat hizmetlerini sigortalı nakliyat hizmetleri ve tecrübeli personel kadroları eşliğinde vermektedir.

Atakan ve Ailesi tarafından kurulmuş olan şirket grubu – ANKARA – ÇANKAYA – merkezli olarak Ankara Atakan evden eve nakliyat, LTD – ŞTİ unvan ile 30 yılını aşan bir tecrübeye dayanarak Ankara da evden eve nakliyat ve eşya taşımacılık hizmetleri sıra ile şöyledir.

Evden eve nakliyat, şehir içi nakliyat, şehir dışı nakliyat, şehirler arası nakliyat, asansörlü nakliyat, asansörlü evden eve nakliyat, semtten semte nakliyat, Ankara içi nakliyat, Ankara dışı nakliyat, piyano nakliyat taşımacılığı, kamu kurum taşımacılık, kurumsal taşımacılık, çelik para kasa taşımacılık hizmetini profesyonel ekip çalışanlarımız, yeni model her eşya ebatlarına uygun evden eve nakliyat araçlarımız, yüksek katlı binalar için tasarlanmış asansörlü nakliyat eşya taşıma araçları ile en güvenli ve en uygun Ankara evden eve nakliyat fiyatları ve en uygun asansörlü nakliyat ücretleri ile 7/24 yurdumuzun il ve ilçelerine sigortalı olarak evden eve taşımacılık hizmetleri sağlamaktayız.

30 yılın üzerinde halen faaliyetlerine aralıksız devam etmekteyiz. İrili ufaklı, büyük ve küçük boy son model üstü örtülü kapalı kasa Ankara evden eve nakliyat aracımız ve son model Ankara asansörlü nakliyat sistemlerimiz ile yurt içinde evden eve nakliyat Ankara sektöründe önde gelen ve aranan markalarından biri olarak faaliyetlerimize 7/24 devam etmekteyiz.

Ankara evden eve taşımacılık sektörü faaliyetlerimiz dışında, Depolama, Paketleme, ambalajlama, sektörlerinde de nakliyat hizmet veriyoruz. Türkiye’nin her bölgesine karış karış evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Ankara’nın Çankaya ilçesinde 1990 yılında aile şirketi tarafından kurulmuş olan evden eve nakliyat ve Türkiye geneline hizmet veren eşya taşımacılığı firmasıyız. Ankara’da ilk olarak asansörlü eşya taşıma sistemlerini getirmiş her verdiği Ankara evden eve nakliyat eşya taşıma hizmetlerinde asansörlü nakliyat sistemleri ile çalışan teknolojiyi her zaman müşterisinin ayağının önüne getiren yenilikçi ve çağdaş evden eve nakliyat ve asansörlü nakliyat firmasıyız.

Evden eve nakliyat sektöründe sizlere verdiğimiz hizmetler sırayla şöyledir. Evden eve nakliyat, asansörlü nakliyat, şehirler arası nakliyat, şehir içi nakliyat, ofis taşıma, çelik kasa taşıma, piyano taşıma ve kamu kurum taşımacılığı hizmetlerini en iyi şekilde Ankara’nın Çankaya ilçesinde yapmaktayız.

Çeşitli ve farklı ölçekli ticari işletmeleri sayamadığımız kadar taşıdık. Ankara’da oturan tüm evden eve nakliyat Ankara firmamız ile eşyalarını taşıma yaptığımız müşterilerimiz bizim kalıcı referansımızdır. Güvenli, kusursuz, tecrübeli, ambalajlı, paketli, sigortalı, eleman kadrolu, asansörlü nakliyat, şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat, en uygun nakliyat fiyatları ve daha birçok taşımacılık avantajlarından yararlanmak için bizi seçin karlı çıkın bizi seçin mutlu kalın.