Evden Eve Nakliye Firması Ankara

Ankara evden eve nakliye, sektörleri içinde Ankara’nın Çankaya ilçesinde 1990 yılında Atakan ve ailesi tarafından kurulmuş evden eve nakliye firmasıdır. Ankara nakliye sektöründe sizlere hizmet verdiğimiz iş kolları sıra ile şöyledir.

Evden eve nakliye, asansörlü nakliye, şehir içi nakliye, şehir dışı nakliye, ofis nakliyesi, kamu kurum nakliyesi, kurumsal nakliye, gibi birçok nakliye sektörleri içinde Ankara’nın Çankaya ilçesinde halen nakliye faaliyetlerimize 7/24 devam etmekteyiz.

Ankara evden eve nakliye yapılırken ilk olarak nakliye elemanlarımız eşyanızı ambalaj ve paketleme yapar. Evdeki eşyalarınız ayrı ayrı paketlenmektedir. Evinizdeki elektronik eşyalarınız özel evden eve nakliye paketleme malzemeleriyle paketlenmektedir.

Ankara evden eve nakliye firmamız eşyanızı taşımayı beş kişilik bir ekiple yapmaktadır. Ekiplerimizin hepsi ev eşyanız taşınırken iki kişi ambalaj ve paketleme yaparken diğer üç kişi ise ambalaj ve paketleme yapılan eşyanızı evden eve Ankara nakliye aracımıza çekmektedirler.

Böylece hem taşınmanız daha seri ve çabuk olmaktadır. Eğer katınız yüksek ve bina yönetim olarak asansörü eşya çekmeye yasaklamış ise devreye asansörlü evden eve nakliye aracımız geçmektedir. Ankara asansörlü nakliye aracımız her binaya kurulmaz kurulum olmayan yerler şöyledir.

Bir bina cephesi arka tarafta ise kurulması mümkün olmaz. İki elektrik direkleri binanın hemen yanında ise elektrik kablosu sebebi ile kurulması mümkün değildir. Üç binanın çevresinde ağaç var ise Ankara asansörlü evden eve aracımızın kurulumu mümkün olmayacaktır.

Ankara asansörlü evden eve nakliye yapılırken lütfen bu belirttiğimiz hususları bizlere aktarırsanız bizde ona göre sizlere nasıl bir evden eve nakliye hizmeti vereceğimizi belirtiriz. Evden eve nakliye yapılırken beş kişilik ekiplerimizin içinde hepsinin ayrı ayrı görevleri vardır.

Bunlar şöyle sıralanmaktadır mobilyacı, tesisatçı, taşımacı, istifçi ve nakliye sürücümüz. Mobilyacı evden eve nakliye yapılırken mobilyanızı parçalara ayırır ve ambalajını yapar gittiğiniz yeni adresinizde tekrar ambalajından ayırır ve kurumunu yapar.

Tesisatçı ustamız beyaz eşyanızı sökerek sarıp sarmalayarak gittiğiniz yeni mekanınızda tekrar çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı veya buna benzer kurulumunu yapmaktadır.

Evden eve nakliyeci ekiplerimiz ise sarılan eşyalarınızı Ankara nakliye aracımıza taşımaktadırlar. Sürücümüz ise taşımacı elemanlarımızın getirdikleri eşyaları istifleyerek yerleşimini yapmaktadır. En uygun Ankara evden eve nakliye fiyatları ile 7/24 hizmet vermekteyiz.

evden eve nakliyat ankara taşıma firmaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir