Evden Eve Ankara Nakliye Şirketi

Evden eve Ankara nakliyat hizmetini diğer taşımacılık hizmetlerinden ayıran en önemli özellik herkesin ev taşıma ihtiyacı olmasıdır. Çünkü hepimiz belli zamanlarda evimizi veya iş yerimizi başka bir semtten veya şehirden başka bir şehre taşıyabiliriz.

Bunun için de evden eve Ankara nakliyat firmaları dan hizmet almanız gerekmektedir. Tamam artık ne tür bir hizmet almamız gerektiğine karar verdik sırada evden eve Ankara evden eve firmaları dan hizmeti alacağımız firmayı bulmak kaldı.

Asıl iş şimdi başlıyor çünkü evden eve Ankara nakliyat şirketleri, sektörü çok fazla merdiven altı nakliyat firması barındıran bir sektördür. İnternet üzerinde onlarca web sitesine sahip olup kendini Türkiye’nin en büyük evden eve nakliyat firması gibi gösteren nakliyat firmalarına aldanmamanız gerekiyor.

Küçük bir dükkan ve birde telefon hattı ile iş yapan ticari unvana dahi olmayan nakliyat şirketlerine güvenmeyin. Nakliyat evden eve hizmeti almadan önce mutlaka firmanın referanslarını iyi bir şekilde araştırmalısınız.

Ankara evden eve nakliyat firmamız tarafından evden eve Ankara nakliyat hizmeti verilirken aşağıdaki belirttiğimiz unsurları dikkatlice uygulamaktayız. Beyaz eşyalarınız (buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi vs) kurutma makineniz, camlı vitrinleri, koltuk takımı, oturma grubu ve benzeri eşyalar.

Özenle Ankara evden eve nakliyat elemanlarımız tarafından balonlu naylon ambalajlara sıkıca ambalajlanarak bağlanır ve nakliyat aracımıza yüklenmektedir.

Avize, abajur, televizyon, video, müzik seti, plazma, duvar saati gibi elektronik aletler ilk olarak ambalaj naylonu ve battaniyelere sarılıp muhtelif büyüklükteki kolilere yerleştirilerek iple sıkıca bağlanır evden eve Ankara nakliyat firmamız ile taşınır.

Cam bardak, yemek takımı, kristal eşyalar, cam aksesuarlar hava kabarcıklı naylonlara sarılıp koli ve fıçılara dikkatlice yerleştirilir. Çiçek vazoları ve çiçekler, yapraklarının ve dallarının kırılmayacağı bir şekilde uygun koli ve fıçılara, sepetlere yerleştirilerek sabitlenir ve devrilme gibi sorunlara karşı önlem alınarak taşımaktayız.

Mobilyaların de montesi (ek yerlerinden parça, parça sökülmesi) ve bulundukları yerde yapıldıktan sonra balonlu naylonlarla ambalajlanarak de montesi yapılan mobilyalar yeni adreste tekrar monte edilerek büyük ve küçük ev eşyalarınız istediğiniz yerlere yerleştirilmektedir.

Ülkemizde evden eve nakliyat sektörü ile ilgili bir standart bulunmamasına rağmen, Ankara evden eve nakliyat firmamız sektör içinde edinmiş olduğu tecrübelerini, uluslararası standartta hizmet verdiği müşterileri ile birlikte bir standarda oturtmuş ve ülkemizde henüz evden eve nakliyat, evden eve Ankara nakliyat firmaları ile ilgili bir eğitim kurumu olmamasına rağmen, personeline vermiş olduğu teknik bilgi ve donanım sektörün gerektirdiği tutum ve davranışlar açısından sektöründe eğitimci olmayı başarmış Ankara evden eve nakliyat firmasıyız.

Ankara evden eve nakliyat firmamız eşyalarınızı birkaç gün önceden tespit edip, eşyanın yoğunluğuna göre büyük veya küçük boy nakliyat aracı ve kaç kişilik ekip gerekli ise temin ederek işine başlar.

Gerekirse bir gün önceden sizin isteğiniz doğrultusunda ekip göndererek elektronik eşyanız, cam eşyalar, porselen, kristal takımlar, antika eşyalar gibi sarılarak ambalajlanıp ertesi günde ev taşıma işlemi itinalı ve titiz olarak disiplinli bir çalışma planlanarak yapılmaktadır.

evden eve nakliyat ankara taşıma firmaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir