asansörlü taşımacılık

Asansörlü eşya taşımacılık işlerini Ankara’nın her bölgesinde profesyonel ekip ve en iyi ekipmanlarımız ile evden eve taşımacılık hizmetlerini eşya taşımacılık asansörleri ile vermekteyiz.

Ankara’nın Çankaya ilçesinde faaliyet gösteren asansörlü taşımacılık firmamız bünyesinde daha pratik ve daha kolay bir şekilde eşyalarınızın taşınmasını vesile olmaktayız.

Öncelikle sizlerle yaptığı görüşmelerde izleyeceği bütün adımları size aktaran Çankaya asansörlü taşımacılık firmamız; böylelikle iletişim sorunu yaşanmasının da önünü kesmiş bulunmaktayız.

Sonra anlaşma sağlanması durumunda firma hizmete başlamaktadır ve ilk olarak da eşyalarınızı sigortalatarak güvence altına almaktayız. Eşyalarınız özellikle kırılması muhtemel olan eşyalarınız özel olarak ambalajlayıp paketliyoruz.

Daha sonra eşyaları yeni adrese götürecek olan nakliyat araca yüklemek üzere taşıma işlemine başlamaktadır. Taşıma işlemi esnasında da ilgili katın ya da dairenin konumuna operatör ekibimiz bakarak karar vermektedir.

Eğer operatörümüz asansörün kurumunu uygun görürse asansörlü evden eve taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Asansörlü taşımacılık Ankara firmaları sayesinde eşyalarınız daha pratik ve güvenilir bir şekilde araca yüklenmektedir.

Bu da dışarıdan seyyar bir asansör görevi gören motorun itme gücü ile makara ve ray sayesinde yukarı ve aşağıya çıkıp inen teknoloji harikası asansörlü taşımacılık araç sayesinde yapılmaktadır.

Ev eşyalarınız balkon kapısı veya pencereden ambalajları yapılarak indirilmektedir. Aynı şekilde yeni adreste de duruma göre asansörlü taşımacılık Ankara hizmeti vermekteyiz.

İlgili katın ya da dairenin yüksekliğine bakılarak, operatör kullanıcımız uygun görülmesi durumunda asansörlü taşımacılık hizmeti burada da kendisini göstermektedir.

Ankara’ya semt semt, ilçe ilçe, köşe bucak her bir tarafına asansörlü evden eve taşımacılık alanında deneyimli işini bilen bir ekip ile çalışmalarımızı Ankara’nın Çankaya ilçesinde 7/24 sürdürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir