Ankara Şehir Dışı Evden Eve Nakliyat

Ankara evden eve nakliyat kümesinde yılların katmış olduğu, birikim ve deneyim ile yola Ankara’nın Çankaya ilçesinde ilk kurulan en eski evden eve nakliyat firmasıyız. Çalışmalarımızı Türkiye il sınırları içerisinde mütenasip ve münasip olan en uygun Ankara şehir dışı evden eve nakliyat fiyatları ile sürdürmeye devam etmekteyiz.

Her hizmet dalında olduğu gibi sigortalı, ambalajlı, marangozlu hizmet sunan Ankara evden eve nakliyat firmaları aynı zamanda asansörlü evden eve nakliyat hizmetlerini de Ankara’nın her semtinde sunmaktayız. Taşınma öncesi gerekli koordinasyonları hazırlayarak ve teknik detaylara önem vererek günün 7/24 saati Ankara’da evden eve nakliyat hizmeti veriyoruz.

Evden eve nakliyat firmaları işi sizlere kolay gibi gelebilir, lakin zor ve meşakkatli bir hizmet dalıdır. Evden eve nakliyat öncesinde müşterimiz nakliyat firmamızı yedi gün içerisinde arayıp, randevu aldıktan sonra ücretsiz bilir kişi evinize gelir.

Ev içerisinde tüm eşyalar tek tek analiz edilir ve envanteri çıkarılır. Eşyalarınızın türü ve miktarına bağlı olarak kullanılacak ekipmanların belirlenmesi, kaç personel hizmet vereceği, hangi ambalaj malzemeleri kullanılacağı, bina kat pozisyonu gibi hususlar değerlendirilir.

Gerekli koşullar tamamlandıktan sonra sözleşme Türkiye il sınırları içerisinde evden eve nakliyat, asansörlü nakliyat, şehir dışı nakliyat, şehir içi nakliyat veya şehirler arası nakliyat alanı kollarında sigortası yapılarak müşterimiz ile anlaşma sağlanır.

Evden eve ev taşıma tarihinizde eviniz içerisinde bütün mobilya parçalardan oluşan eşyalar birbirinden ayrılarak ambalajı yapılır. Narin kırılacak eşyalar, beyaz eşyalar, elektronik eşyalar gibi tüm ev eşyalarınız paketlendikten sonra Ankara nakliyat aracımıza aktarılır ve istif edilerek araç içinde sabitlenir.

Sonra eşyalarınız istenilen semt, ilçe, kasaba, köy veya istenilen şehre götürülmek üzere Ankara nakliyat aracımız yükleme ve ambalajlama yapan ekibimizle birlikte yola çıkar. Eşyalar araç içinde iyi şekilde istiflendiği için eşyalarınız bozuk yol veya stabilize yol koşullarından etkilenmeden, hiçbir hasara uğramadan eşyalarınız zararsız olarak yeni yaşam merkezinize taşınır.

Tüm Ankara evden eve nakliyat araçlarımız yeni model, kapalı çelik kasa araçlardan oluşmaktadır ve hepsi gayet lüks donanıma sahip araçlardır. Şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat taşınmalarda araç ve ekip başında beş kişilik ekiplerimizle sizlere ev taşıma hizmeti vermekteyiz.

Ankara Nakliyat veya asansörlü evden eve nakliyat çözümlerindeki başarısını aynı zamanda ofis, fabrika, fuar, banka, nakliyat alanlarında da başarılı hizmetlerine imzasını atmaya devam etmektedir. Kapalı çelik kasa araçlarımız, kaliteli paketleme malzemelerimiz ve profesyonel işçi kadromuz ile her daim siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmeti Ankara’nın Çankaya ilçesinde vermekteyiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir