Ankara Nakliyat

Ankara ilinin Çankaya ilçesinde 1990 yılından bu güne kadar aktif olarak çalışmalarına aralıksız devam eden Ankara nakliyat firmamız evden eve nakliyat hizmeti haricinde asansörlü nakliyat hizmetleri de vermektedir.

Ankara asansörlü nakliyeciler grubunda yıllardır hizmet veren nakliye firmamız müşterilerimizin eşyalarının yoğunluğunu belirleyerek eşyaların yoğunluğuna göre büyük boy araç, küçük boy araç, veya orta boy eşya taşıma araçları ile ihtiyacınıza göre bir taşıma planı yaparak sizlere 7/24 hizmet sunmaktayız.

Ankara nakliyat firmamız ile iletişime geçtikten sonra müşteri temsilcilerimiz işinizin başından sonuna kadar sizlere destek sağlamaktadır. Müşteri temsilcilerimiz evinizin yada ofisinizin taşınmasında sizlere en uygun fiyatı verecektir.

Nakliyat firmamızın belirlediği taşıma seçenekleri dahilinde yapılabilecek en uygun fiyat sizlere teklif edilmektedir. Taşıma maliyetinin iyi ve tam fiyatları sizlere sunabilmek için sizlerden aldığımız bilgilerin yanında evinizdeki eşyaların yoğunluğunu öğrenmek için bilirkişi hizmetleri vererek taşınacak olan eşyaların incelenmesini de yapmaktayız. Evinizde yapılacak olan bu bilirkişi hizmetimiz tamamen Ankara nakliyat firmamıza ait olup nakliyat fiyatlarına yansımayacaktır.

Ankara’nın neresinde olursanız olun bir bilirkişi personelimiz sizlere yönlendirilerek taşınacak eşyaları yerinde görerek inceleme fırsatı oluşturulmaktadır. Ankara nakliyat firmamızın verdiği bu bilirkişi taşınacak eşyaların incelenmesi hizmeti aslında sizlerin birçok yönden menfaatinizi ve müşteri haklarını koruyan bir hizmettir.

Özellikle yüksek katlarda oturan kişilerin dış cephe eşya taşıma asansörleri ile yapılacak taşımalarda daha da fazla önem arz etmektedir. Evinizin taşıma işlemini firmamızın üstlenmesine karar verdiğinizde, eksperlerimiz ön incelemede alınan kararlarda sözleşme yaparak resmi olarak Ankara nakliyat hizmeti ile yapılacak olan işinizi kabul etmektedir. 

Ankara nakliyat firmamız planlanan saat ve günde evinizin sorunsuz bir şekilde yeni konutunuza taşınmasını sağlayacaktır. Yıllardır Ankara nakliyat firmamızda çalışan tecrübeli ekip kadrolarımız tüm ev eşyalarınızın paketlenmesini ve ambalaj edilmesini yaparak güvenli taşınmasını sağlamaktadır.

Eşya taşıma için dizayn edilmiş özel araçlarımız ile eviniz sağlıklı bir şekilde taşınması sağlanmaktadır. Ekiplerimiz montaj, de montaj, paketleme, ambalajlama konularında ustalaşmış, kaliteli elemanlardan oluşmaktadır. Taşınma işlemi yeni evinizde eşyalarınızın yerlerine yerleştirilmesi ve montaj edilmesi ile sona erecektir.

Müşteri temsilcimiz iş bitiminde sizleri arayarak yapılan taşıma işleminin söylenen kriterler dahilinde yapılıp yapılmadığını kontrol edecektir. Bu müşterilerimizin aldığı hizmetin kalitesini yükseltmek ve bir sonraki taşıma işlemini daha iyi bir noktaya taşımamıza yardımcı olacaktır.

Bu görüşme sonrası talep edilen taşıma bedeli kadrolu personelimiz içinde bulunan ekip şefi tarafından tahsil edilerek, daha önceden muhasebemiz tarafından hazırlanan faturanız sizlere verilecektir. Ankara nakliyat firmamız kendine duyduğu güven nedeni ile sizlerden iş öncesi kaparo almamaktadır.

Bunu hem şehir içi evden eve nakliyat hizmetinde, hem şehirler arası evden eve nakliyat hizmetinde, hem asansörlü evden eve nakliyat hizmetinde, hem de evden eve nakliyat hizmetlerinin tümünde uygulamaktadır. Ödeme şekli olarak peşin çalışan Ankara nakliyat firmamız istediğiniz takdirde havale, posta çeki ve taksit imkanı da sunmaktadır.

Nakliyat bedelini peşin ödemeler dışında bir ödeme şekli ile yapacaksanız bunu bizlere önceden ibraz etmeniz gerekmektedir. Ankara nakliyat firmamız sizlere sorunsuz ve kaliteli bir taşıma işlemi yaşatabilmek için çalışmaktadır. Sizlere de bu ayrıcalıklı evden eve nakliyat hizmeti için bizimle iletişime geçiniz. 

Ankara ilimiz içinde taşınmayı düşündüğünüz andan itibaren sizlere en iyi hizmeti verebilecek olan nakliyat firmasını seçmeyi ümit edersiniz. Ankara evden eve nakliyat firmalarından olan firmamız sizlerin istekleri doğrultusunda bir taşıma planı oluşturarak yeni evinize bu plan dahilinde güvenli taşınmasını sağlayacaktır.

Ankara’da nakliyat hizmetini kaliteli ve profesyonel iş isteyen kişi yada kuruluşlara hizmet vermekteyiz. Ankara içinde ihtiyaç duyduğunuz tüm nakliyat ve parsiyel eşya taşımacılıkta sizlere çözümler sunmaktayız. 

Ankara evden eve nakliyat sektöründe asansörlü taşımacılık hizmeti ile sizlerin iyi ve profesyonel bir taşıma sürecinden geçmeniz sağlanacaktır. Ankara asansörlü nakliyat hizmeti ile eşyalarınız son derece güvenli bir şekilde taşınacaktır.

Özel eşya taşıma asansörleri ile yapılan bu taşıma sistemi evden eve nakliyat hizmeti için getirilmiş yüksek katlı yapılarda eşya taşıma kolaylığı sağlayan ve çok daha hızlı olan en iyi çözümler sağlayarak ev taşımacılık hizmeti sağladığı herkes tarafından bilinen bu ürüne asansörlü nakliyat denilmektedir.

Ankara asansörlü nakliyat hizmeti eşya taşıma asansörünün kurulumunun gerçekleşebileceği tüm yerlerde asansörlü nakliyat hizmetleri vermekteyiz. Eşya taşıma asansörleri sadece ev eşyası değil bir çok çeşitli malzemelerin yüksek katlara çıkarılmasını veya yüksek katlardan aşağıya indirilmesini kolaylıkla yapılabilen bir hizmet ürünüdür. 

Ankara asansörlü nakliye hizmetini bir Ankara nakliyat firması olarak hem çalışmış olduğumuz hem de çalışmakta olduğumuz kişi yada kurumların tamamına tavsiye etmekteyiz. Taşımacılık işlemleri içinde son derece güvenli ve hassas bir noktaya taşıması açısından oldukça çok talep gören bir sistemdir.

Bina dış cephesinden balkon yada cam boşluklarına konulan eşya taşıma asansörleri sayesinde asansörlü nakliyat hizmeti eşyalarınızın en iyi şekilde taşınmasını sağlayacaktır. Eşyalarınız bina içinden yada evinizin kapısından geçerken yaşanabilecek tüm kötü olumsuzlukları asansörlü nakliyat hizmeti ile artık tarih olmaktadır.

Ankara asansörlü nakliyat hizmeti için kullanmakta olduğumuz bu makineler kendi malımız olup istediğiniz takdirde de kiralık olarak da saatlik veya günlük hizmete sunulur.

Ankara nakliyat firmamız Ankara asansörlü nakliyat hizmeti haricinde Ankara kiralık asansör hizmeti de profesyonel olarak veren bu lojistik hizmetleri sayesinde Ankara ve tüm Türkiye genelinde herkes tarafından bilinen, herkes tarafından tavsiye edilen, herkes tarafından tercih edilen, herkes tarafından referansları kuvvetli olan Ankara asansörlü nakliyat firmasıdır. 

Ankara evden eve nakliyat firmamız, Ankara’da asansörlü nakliyat hizmetinin yanında sizlere ev eşyası depolama, parça eşya taşıma, özel makamların taşınması ve kurulumları gibi bir çok profesyonellik isteyen konuda çözümler sunmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir