evden eve nakliyat ankara taşıma firmaları

Ankara evden eve nakliyat şirketleri

Evden eve nakliyat hizmetinde faaliyet gösteren Ankara evden eve nakliyat şirketleri ve ev eşyası taşıma ekipleri ile profesyonel hizmet vermeyi kendinde prensip edinmiş en ufak ayrıntıyı bile evden eve nakliyat Ankara hizmeti verilmesinde önemseyerek çalışma hizmeti sağlayan Ankara nakliyat şirketleri içinde bulunan işletmeyiz.

asansorlu-nakliyat-ankara-20

Ankara evden eve nakliyat işlerinde Atakan Nakliyat olarak sektörde uzun yıllardan bu yana bir çok kamu kurum taşımacılığı, şahıslara ait ev eşyası taşımacılığı, ofis eşyası taşımacılığı, şehirler arası eşya taşımacılığı ve asansörlü eşya taşımacılığı hizmetini özenle veren Ankara Evden Eve Nakliyat firmasıyız.

Bu deneyim ve profesyonelliği sizlere daha iyi yaşatabilmek adına son model araç ve gereçlerimiz, alanında nitelikli profesyonel personel kadromuz ile tüm Türkiye geneline şehir içi evden eve nakliyat ve şehirler arası evden eve nakliyat hizmetleri verilmesini Ankara evden eve asansörlü nakliyat sistemleri ile kusursuz ve hızlı olarak sunmaktadır.

Atakan Ankara Nakliyat işlemleri öncesinde yapmış olduğumuz ücretsiz ekspertiz hizmetimiz sayesinde gereken ekipman, malzeme, bina kat durumu, evinizi taşıyacak aracın belirlenmesi gibi hususları değerlendirerek ön çalışma yapılır.

Ankara evden eve nakliyat işlemlerin en başında evinizde dikkat etmiş olduğu hususlar arasında eşyaların miktarı, kullanılacak ambalaj malzeme adeti ve çeşidi, personel kaç kişi çalışması gerektiği, evden eve nakliyat sigorta kapsamı gibi hususları değerlendirerek belirtmiş olduğunuz adreste taşınacağınız tarihinde aracımız ve ekibimiz gelir, evden eve nakliyat işlemi başlamış olur.

Ankara evden eve nakliyat veya Ankara ofis büro taşıma gibi hizmetlerimizde ilk olarak evinizin önüne aracın park edilmesi ve bina dış cephesinden asansör ekipmanlarının kurulumu ile asansörlü nakliyat Ankara hizmetleri güvenli olarak başlar.

Özenle paketlenen koltuk, kumaş ve kırılacak eşyalar havalı naylonlara ve ardından köpüklü karton koliler içerisine konularak eşyalarınız taşınmaya hazır hale getirilir.

Atakan evden eve nakliyat olarak evinizde tabana basan tüm ağır ve hafif mobilyalarınızın de monte işlemleri, sarılma işlemleri ve eşyanızın gideceği yeni evde kurulumları yapılarak yeni evinizde oturmaya hazır halde sizlere sunar.

Oturduğunuz daire yüksek katta ise müşterilerimize asansörlü nakliyat eşya taşıma teknolojisinden faydalanmalarını sağlamaktayız. Sağladığımız hizmet ile asansör teknolojisi yirmi beş kat yüksekliğine erişebilen şaheser pratik güvenilir bir eşya taşıma asansörlü nakliyat vinç sistemidir.

Ankara Ulaştırma Bakanlığı tarafından yıllar öncesinden almış olduğumuz k1 ve k3 şehir içi nakliyat ve şehirler arası nakliyat yetki belgelerine sahip olan köklü Ankara evden eve nakliyat firmaları arasındayız.

Ankara evden eve nakliyat işlemi başında akla gelmeyecek en ufak detayı göz önünde bulunduran Atakan Nakliyat kamu kurum taşımacılığında da profesyonel bir gözlem ile Türkiye geneline kurumsal hizmet vermekteyiz.

Evden eve Ankara nakliyat şirketleri arasında bizi seçin en uygun evden eve nakliyat fiyatları, alanında uzmanlaşmış evden eve nakliyat ekipleri, yüksek katlı eşya taşımacılık hizmeti sırasında Ankara evden eve asansörlü nakliyat hizmetleri ile hem hızlı güvenli evden eve taşımacılık hem de uygun fiyatla eşya taşımacılık hizmetinden istifade ederek karlı çıkmış olacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir