evden eve nakliyat ankara taşıma firmaları

Ankara Asansörlü Eşya Taşımacılık

Ankara asansörlü taşımacılık hizmetleri veren yetkili personelimiz eşyalarınızın durumuna bakarak gereken bilgiyi sizinle paylaşır ve araç gereç ve personel sayısının tespitini yaptıktan sonra Ankara asansörlü taşımacılık asansörün işleminin sağlıklı bir şekilde kullanılabilmesi için binaya olan mesafe ve alan kontrollerini yapmakla sorumludur.

Ankara asansörlü taşımacılık için caddeye veya otoparka bakan bir balkon ve ya büyük bir pencerenizin olması bizim için yeterli olacaktır.

Asansörlü ev taşıma aracımız istediğiniz gün ve saatte asansörlü taşıma yapacağımız yerde  hazır bulunur. Ekibimiz mobilyaların paketleme işlemi gerçekleştirirken operatörümüz uygun açı ve mesafeden asansörün balkona veya pencerenize kurulumunu yapar.

Paketleme işlemi bittikten sonra seri bir şekilde eşyalarınız balkondan veya pencereden Ankara evden eve taşımacılık asansörümüzün sepetine konularak indirilmesi ve araca yerleştirilmesi işlemi gerçekleştirilir.

Ankara asansörlü taşımacılık asansör sistemi sayesinde taşınma işlemi çok daha kısa sürede gerçekleştiği gibi eşyalarınızın hasar görme olasılığı  en aza indirgenmektedir.

Eşyalarınız yük asansörüyle Ankara taşımacılık aracımızın kapısına kadar geldikten sonra hiç bir yere değmeden direk araca yüklenir ve istiflenerek yerleşmesi sağlanmaktadır.

Diğer ev ve ya ofise taşınırken de bulunduğu kata ve yere göre yine aynı şekilde bu işlemin tam tersi yapılarak, eşyaların zarar görmesi önlenir. Ankara evden eve taşımacılık olarak değişen zaman ve koşullara göre sizlere en iyi hizmeti verebilecek araç ve donanımları tedarik etmekteyiz.

Biz ne kadar modern ne kadar teknolojik olursak sizlerde güvenli, kusursuz, mutlu, ve hızlı bir şekilde eşyalarınızı asansörlü taşımacılık Ankara sistemlerimiz ile sorunsuz evden eve taşımacılık kalitesinden istifade ediyorsunuz.

Ankara asansörlü taşımacılık aracımız 10 kattan 25 kata kadar hizmet verebilen yük ve eşya taşımacılık vinçli araçlarımız ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir