evden eve nakliyat ankara taşıma firmaları

Ankara evden eve nakliyat şirketleri

Ankara evden eve nakliyat hizmetinde faaliyet gösteren nakliyat firmaları ve eşya taşıma ekipleri profesyonel olmayı prensip edinmiş en ufak ayrıntıyı bile önemsediğimiz hizmet sektörlerinden birisidir.

Ankara evden eve nakliyat işlerinde Atakan Nakliyat olarak sektörde uzun yıllardan bu yana bir çok kamu kurum taşımacılığı, şahıslara ait ev eşyası taşımacılığı, ofis eşyası taşımacılığı, şehirler arası eşya taşımacılığı ve asansörlü eşya taşımacılığı hizmeti vermiş bir Ankara Evden Eve Nakliyat firmasıyız.

Bu deneyim ve profesyonelliği sizlere daha iyi yaşatabilmek adına son model araç ve gereçlerimiz, alanında nitelikli profesyonel personel kadromuz ile tüm Türkiye geneline şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Atakan Ankara Nakliyat işlemleri öncesinde yapmış olduğumuz ücretsiz ekspertiz hizmetimiz sayesinde gereken ekipman, malzeme, bina kat durumu, evinizi taşıyacak aracın belirlenmesi gibi hususları değerlendirerek ön çalışma yapılır.

Ankara evden eve nakliyat işlemlerin en başında evinizde dikkat etmiş olduğu hususlar arasında eşyaların miktarı, kullanılacak ambalaj malzeme adeti ve çeşidi, personel kaç kişi çalışması gerektiği, evden eve nakliyat sigorta kapsamı gibi hususları değerlendirerek belirtmiş olduğunuz adreste taşınacağınız tarihinde aracımız ve ekibimiz gelir, evden eve nakliyat işlemi başlamış olur.

Ankara evden eve nakliyat ve Ankara ofis taşıma gibi hizmetlerimizde ilk olarak evinizin önüne aracın park edilmesi ve bina dış cephesinden asansör ekipmanlarının kurulumu ile başlar.

Özenle paketlenen koltuk, kumaş ve kırılacak eşyalar havalı naylonlara ve ardından köpüklü karton koliler içerisine konularak eşyalarınız taşınmaya hazır hale getirilir.

Atakan evden eve nakliyat olarak evinizde tabana basan tüm ağır ve hafif mobilyalarınızın de monte işlemleri, sarılma işlemleri ve eşyanızın gideceği yeni evde kurulumları yapılarak yeni evinizde oturmaya hazır halde sizlere sunar.

Oturduğunuz daire yüksek katta ise müşterilerimize asansörlü nakliyat eşya taşıma teknolojisinden faydalanmalarını sağlamaktayız. Sağladığımız hizmet ile asansör teknolojisi yirmi beş kat yüksekliğine erişebilen şaheser pratik güvenilir bir eşya taşıma sistemidir.

Ankara Ulaştırma Bakanlığı tarafından yıllar öncesinden almış olduğumuz k1 ve k3 şehir içi ve şehirler arası yetki belgeleri olan köklü Ankara evden eve nakliyat firmaları arasındayız.

Ankara evden eve nakliyat işlemi başında akla gelmeyecek en ufak detayı göz önünde bulunduran Atakan Nakliyat kamu kurum taşımacılığında’da profesyonel bir gözlem ile Türkiye geneline kurumsal hizmet vermekteyiz.

evden eve nakliyat ankara çankaya
evden eve nakliyat ankara çankaya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir